Popüler Gönderiler

Posted by : Unknown Ocak 23, 2015


Shingeki no Kyojin'in 2. Sezonu 2016'da!

2013 anime yılının belki de en iyi animesi olup dünyada ve Türkiye'de büyük ilgi gören, cosplay'cileri sokaklara döken Shingeki no Kyojin'in yeni sezonu 2016'da çıkacak! Hayranlarının tepkisi ise kuşkusuz şöyle;

"OHA!?!$"

Shingeki no Kyojin: Crimson Bow and Arrow filminin (1-13. bölümler arasını kapsıyor) duyrulmasının hemen ardından televizyon serisinin ikinci sezonunun 2016 yılında yayına gireceği bilgisi verildi. Bu duyuruların yapıldığı etkinlikte aynı zamanda da Shingeki no Kyojin'in televizyon serisinden derlenecek ikinci filmi Shingeki no Kyojin - Jiyu no Tsubasa (14-25. bölümleri kapsıyor) filminin de 27 Haziran 2015'te çıkacağı söylendi. 

Serinin hayranları olarak ikinci sezonun 2015 senesi içerisinde çıkmasını heyecanla beklerdik ancak resmi kaynaklardan gelen bu haberler hevesler kursaklarda kalacak. Manga serisinin, söylenenlere göre en etkili olacak ciltlerden olan, 15. cildiyle bazı şeylerin kesinleceği, hikâyenin ucunun görülebileceği düşünülürken ikinci sezonun her detay belli olmadan çıkarılamayacağına dair haber geldi ve beklentileri suya düşürdü diyebiliriz. 

Anime News Network ise Shingeki no Kyojin hayranlarının yılmamalarını, kendinden sonraki filme dair bilgiler içeren Shingeki no Kyojin: No Regrets Birth of Levi filminin, manganın 15.cildiyle beraber 29 Aralık günü çıkışını beklemelerini dile getirdi.

Kaptan Levi'ın sokak hayatını terk edip nasıl Keşif Birliği'ne katıldığı da hayranlar tarafından oldukça merak edilen bir konu. Anime serisinde dolaylı olarak Levi hakkında bazı bilgiler verilmiş olsa da net bir şeyin olmadığını söyleyebiliriz. Shingeki no Kyojin'in büyüsüne kapılan hayranları doyurur mu bilinmez ama önümüzde yeni karakterleri de(HunterXHunter ve Kurohitsuji animelerinde görev alan ses sanatçıları seslendirecek) ağırlayacak etkileyici Shingeki no Kyojin filmlerinin olduğunu söylesek yanlış olmaz.

{ 2 yorum... read them below or Comment }

  1. Fail to Register in Blockchain Wallet
    Are you failing to regist0065r Blockchain Wallet? Do you know the registration step? If no, you can be relaxed and leave your worry to the professionals who know the methods to fix the errors related to Blockchain. To get in touch with the professionals, you can dial Blockchain support number+1-800-665-6722 . The professionals are active all day and night and respond to the users immediately. Whenever in need, you can approach them directly for attaining perfect solutions to resolve your errors.

    More Info :- https://www.cryptophonesupport.com/wallet/Blockchain/

    YanıtlaSil

- Copyright © Manga ve Anime Çevirmenleri - Date A Live - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -